Studio O Rety!

Studio graficzne Orety!- reklama i grafikaSzewc bez butów chodzi…

Minął rok od czasu ostatniej aktualizacji strony i był to bardzo pracowity czas. Wykonaliśmy wiele nowych projektów, poznaliśmy nowych interesujących ludzi. W najbliższych dniach będą pojawiały się nowe materiały na stronie, dlatego bądźcie czujni!

T-shirt dla Husarii Szczecin

Projekt t-shirtuprzygotowany dla drużyny futbolu amerykańskiego w Szczecinie. Husaria zdobyła w 2013 po raz pierwszy mistrzostwo PLFA1 i chciała tym samym uczcić to pamiątkową koszulką.


Husaria Mistrz Mockup

Bannery dla Daft Christmas Jumpers

Studio graficzne “O Rety” wykonało ostatnio szereg prac dla daftchristmasjumpers.uk, firmy sprzedającej świąteczne swetry w Anglii. Przygotowaliśmy bannery statyczne reklamujące ofertę firmy, a także ogłoszenia reklamujące konkurs z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.


Onsies banner

Współpraca z serwisem “Z Pazurem”

Nasze studio już jakiś czas temu rozpoczęło współpracę z serwisem internetowym “Z pazurem”(www.zpazurem.pl). Jest to portal tematyczny dla właścicieli i ich pupili- kotów i psów. Możecie tutaj znaleźć wiele interesujących artykułów nt. pielęgnacji czy karmienia zwierząt. Wykonywaliśmy dla serwisu bannery internetowe animowane i statyczne ze zdjęciami z sesji p. Agnieszki Szulim, Natalii Siwiec, a także reklamę prasową. Zapraszamy do Portfolio!


Banner-980x300-animowany

Nowa ulotka

Ostatnio wykonaliśmy projekt ulotki dla dyskoteki w nadmorskiej miejscowości reklamującą imprezę plażową. Zobaczcie jak wyszła!

Ulotka imprezy plażowej

“O rety!” na herbatce Izbowej

W sobotę 31 sierpnia studio graficzne “O rety!” miało przyjemność być obecnym na Herbatce Izbowej organizowanej przez koszaliński oddział Północnej Izby Gospodarczej. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać m.in. tutaj. Dziękujemy serdecznie za możliwość wzięcia udziału w tej imprezie, za wspaniałe średniowieczne jadło i grę w kręgle z tych czasów (chyba nazywaną cobb).

Zaproszenie

“O Rety!” na pikniku Korsarzy Koszalin

W sobotę 18 sierpnia na osiedlu Wenedów w Koszalinie odbył się piknik organizowany przez koszalińską drużynę futbolu amerykańskiego Korsarze Koszalin. Pomogliśmy im projektując plakat i ulotki na temat pikniku, które możecie zobaczyć poniżej. O imprezie możecie przeczytać m.in. tutaj. A od siebie natomiast możemy powiedzieć, że była to wspaniała inicjatywa, która na pewno w przyszłości zaowocuje albo nowymi zawodnikami, albo kibicami. Korsarze- gratulujemy!

Plakat

DSC_0197

WSZYSCY GOTOWI?!

Właśnie uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony www. Przez najbliższe parę dni będą jeszcze niewielkie aktualizacje treści, jednak już teraz zapraszamy do przeglądania projektów w Portfolio i współpracy!