Studio O Rety!

Studio graficzne Orety!- reklama i grafikaOferta naszego studia jest bardzo szeroka i niemożliwością jest wypisać tutaj dokładne ceny wszystkich produktów. Dlatego prosimy o kontakt telefoniczny 664 035 656 bądź mailowy w sprawie dokładnej wyceny. Przykładowe ceny:

Plakat A3- kolorowy wydruk na powlekanym papierze kredowym 135g, 500 szt. i profesjonalnie przygotowany projekt graficzny wg Państwa wytycznych. Cena tylko 440 zł brutto!

Wizytówki 90×50 mm- kolorowy, jednostronny wydruk na powlekanym papierze kredowym 350g, 500 szt. i profesjonalnie przygotowany projekt graficzny wg Państwa wytycznych. Cena tylko 150 zł brutto!

Ulotki A6- kolorowy, jednostronny wydruk na powlekanym papierze kredowym 115g, 500 szt. i profesjonalnie przygotowany projekt graficzny wg Państwa wytycznych. Cena tylko 220 zł brutto!

Banner 2×1 m- kolorowy banner wydrukowany na Frontlite 510g z oczkowaniem co ok. 50 cm, opaskami do montażu i profesjonalnym projektem graficznym wg Państwa wytycznych. Cena tylko 180 zł brutto!

Pozycjonowanie- cena pozycjonowania różni się od wielu czynników- konkurencyjności pozycjonowanej frazy, jakości strony www, jej wieku, a także działań konkurencji. Oferujemy Państwu jednak najkorzystniejszą formę rozliczenia. Opłaty naliczane są, gdy Wasza strona www znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Dalsze miejsca są bezpłatne! Cena pozycjonowania już od 35 zł/m-c za frazę!

Należy wziąć pod uwagę, że w przypadku zamawiania produktów z drukiem ilość ma istotny wpływ na cenę. Najdroższe jest samo przygotowanie projektu i maszyn do druku, im większy nakład tym cena jednostkowa robi się niższa.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Polub Nas!